[Firma] Schody z drewna wewnętrzne od producenta


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wygodne schody drewniane na wymiar. Jeśli poszukujesz stylowe, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom wytwarza schody z drewna już od od prawie 4 dekad – zlokalizowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, jakość drewna, szybkość montażu a także doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i idealnie współgra z zielenią, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest solidne i pięknie wygląda, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na stronę internetową, gdzie jest zaprezentowana galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię