[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się dzierżawą urządzeń do prania mechanicznego. W wypożyczalni posiadamy odkurzacze czyszczące producenta Karcher. Oferowane sprzęty są dokładnie naprawiane.

W ofercie mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z ekstraktorem przekazuję 2 końcówki: do prania kanap oraz do czyszczenia dywanów.

Istnieje szansa użyczenia na jeden dzień lub cały weekend. Karcher można odebrać bez dodatkowych opłat w siedzibie firmy. Na terenie Warszawy i okolic np. w Piasecznie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy Karchera wprost do Klienta.

Powinno się prać narożniki conajmniej 2 razy. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej dobry wygląd mebla. W środku materiału zbiera się duża liczba bakterii. Ponadto zaświniona powierzchnia nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne firmy ze stolicy najczęściej wykonują usuwanie brudu wykładzin metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu powierzchni roztworem wody i proszku. To nieskomplikowana i nad wyraz skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy możliwe jest usunięcie rozmaitych plam z sofy? Jak najbardziej. Dobrze przemyślana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym sprzętem oraz odpowiednimi środkami do czyszczenia pozwala wyeliminować wyjątkowo trwałe plamy, które źle wpływały na „look” dywanu.
Nazwa (Usługa)Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię